Güncel

1 Mayıs Mahallesi 1 Mayıs’a hazırlanıyor!

Adını ’77 1 Mayıs’ından alan mahallemizde 2 Eylül direnişinin ruhuyla 1 Mayıs’a hazırlanıyoruz.

İşçi sınıfının birlik, mücadele ve dayanışma günü yaklaşırken bu görkemli güne layıkıyla hazırlanmak, hakim sınıfların saldırılarını teşhir ederek halka örgütlenme çağrısı yapmak elzem bir yerde durmaktadır.

Mahallemizde, 1 Mayıs gündemli bir toplantı örgütleyerek merkezi olarak belirlenen çalışmaları yerelimize nasıl uyarlayacağımız ve hedeflerimizin neler olacağı üzerine bir tartışma yürüttük.

1 Mayıs çalışmalarını örgütlü bir tarzda sürdürebilmek için toplantıda, 1 Mayıs Çalışma Komitesi oluşturularak yoğun bir kitle çalışması ve örgütlenme hedefiyle geniş bir alanda sürdürülecek çalışmaların programı hazırladık.

Merkezi noktalarda ve yerellerde açılacak stantlar aracılığıyla halka 1 Mayıs çağrısının yapılmasının yanı sıra afiş, bildiri ve ozalitlerimizle, toplu bildiri ve yayın dağıtımlarıyla planlı bir çalışma hedefledik.

Çalışmalarımızı güçlü bir şekilde örme hedefiyle, 40. yılın coşkusunu 1 Mayıs alanına taşımaya hazırlanıyoruz.

Dağıttığımız her bildiriyle, gazetemiz aracılığıyla diğer tüm  kitle iletişim araçlarımızla halkımızı 1 Mayıs’ta  Partizan saflarında yürümeye,  mücadele etmeye çağırıyoruz.

Yaşasın 1 Mayıs!

Bijî Yek Gulan!


1 Mayıs Mahallesi Partizan

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu