Güncel

1 Mayıs Mahallesinde okur toplantısı

31 Ocak tarihinde 1 Mayıs Mahallesi Özgür Gelecek okurları olarak 2. Değerlendirme toplantımızı yaptık. Yaptığımız ilk toplantıya göre daha iyi bir toplantıydı.

Geçen toplantı konulara vakıf olmayışımızdan kaynaklı kendi içimizde eksiklik yaşadık lakin bu toplantı bu eksikliği giderdik. Biraz toplantının içeriğine ve önemine değinmek gerekir diye düşünüyoruz.

Yaptığımız çalışma gazetemiz Özgür Gelecek’i, hem faaliyet içerisinde değerlendirilmesini yapmak, hem de önemi kavranarak gazetemizi kitlelere gerektiği şekilde propagandasının yapıp daha yaygın bir şekilde dağıtımını yapmaktır.

Toplantıda daha önceden planlandığı gibi gazetemizdeki köşe yazıları tartışıldı. Yaptığımız bu tartışmalarda hem pratik anlamdaki hem de teorik anlamda ki eksiklerimizi gördük ve bunların çözümünün kolektif olarak çözülebileceğinin bilinciyle önümüzdeki süreci örmeye karar verdik. Diğer bir yan ise yaptığımız bu toplantıların bizi gerek ideolojik gerekse siyasi olarak olaylara bakış açımızda meselelere yaklaşımımızda bizi ilerleteceğini düşünüyoruz. Ve bu bizim için paha biçilemez bir yerde durmaktadır bu yaptığımız toplantıların önemini bir kat daha arttırmaktadır. (1 Mayıs’tan Ö-G okurları)

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu