Güncel

Adana’da eylem ve etkinlikler 1 ay yasaklandı

H. Merkezi: Adana Valiliği, kentin farklı bölgelerinde 1 Şubat ile 28 Şubat arasındaki her türlü eylem ve etkinliğin yasaklandığını duyurdu.

Yasağın olası bombalı ve silahlı saldırılara karşı önlem amaçlı olduğunu belirten Valilik, yasaklanan yerleri şöyle sıraladı: “Valilik Hizmet Binası ve çevresi ile Valilik ve yeni Emniyet Müdürlüğü binası karşısında bulunan boş alanda, Erdal Acet Caddesi üzerinde bulunan Döşeme Mahallesi Muhtarlık binası ve yanında bulunan otopark ile çevresinde. İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası ve çevresi ile yanında bulunan Sabahattin Zaim Parkında ve hizmet binası karşısında bulunan iki otoparkta. Adana Adliye binası, Tarihi Taş bina ve çevresi ile yanında bulunan İnönü Parkında ve park çevresinde bulunan otoparklarda. Ege Bağatur Bulvarı üzerinde bulunan Bölge Adliye binası ve çevresinde.

-Orgeneral Temel Cingöz Kışlası (Jandarma Bölge Komutanlığı ve İl Jandarma Komutanlığı hizmet binası) ve çevresinde. Mithat Özsan Bulvarı üzerinde bulunan Orgeneral İzzetin Çalışlar Kışlası (6. Mekanize Piyade Tümen Komutanlığı hizmet binası) ve çevresinde. İncirlik 10. Tanker Üst Komutanlığı ve İncirlik Hava üssü ile çevresinde. ABD Adana Konsolosluğu hizmet binası ve çevresinde.”

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu