Emek

DDSB’den Çağrı

 

GELENEKSEL EĞİTİM VE TATİL KAMPINDA BULUŞALIM!

DDSB 3. Geleneksel Eğitim Ve Tatil Kampı Bu yıl İZMİR DİKİLİ’de Sotel Tatil Köyünde gerçekleştirecektir.

Kampımız 15-19 Ağustos tarihleri arasında gerçekleştirilecektir. Kamp için hareket İstanbul’dan 14 Ağustos akşamı olacaktır. 19 Ağustos’ta bayramın ilk gününü birlikte geçireceğiz. 19 Ağustos akşamı kamp yerinden ayrılanacaktır.

(Gelebilecek Ve Çalışan Arkadaşların İzin Düzenlemelerini Bu Tarihleri Göz Önüne Alarak Şimdiden Düzenlemeleri Gerekmektedir.)

Kamp Ücreti Kişi Başına 200 TL dir. Fiyata günde 3 öğün yemek, 4 gece 5 gün konaklama dahildir. Yol ücreti bunun dışındadır.

Kamp boyunca sabah 10.00-13.00 arası eğitim çalışmaları olacaktır. Ondan sonra serbest zamandır. Akşamları çeşitli kültürel etkinlikler ve sohbetler de düzenlenecektir.

Eğitim çalışmaları programı ayrıntılı şekilde daha sonrasında iletilecektir. Temel konu başlıkları; işçi sınıfının ve özellikle güvencesizlerin örgütlenmesi konusunda somut deneyim paylaşımı ve görevlerimiz, işçi sınıfının siyasal öncülüğünün nedenleri ve araçları, kadın ve genç işçiler ve Kürt meselesi başta olmak üzere güncel meselelere dair yaklaşımımızdır. Konu önerileri ve değerlendirme için Haziran ayının son haftasına kadar katkıda bulunulabilir.

Kamp yerimizde bungalowlarda kalınacaktır. Denize sıfır, ormanlık bir yerdedir. Daha fazla bilgi için http://www.tatilyerlerimiz.com/sotes-tatil-koyu.html

Kampa katılım sayısı konusunda bir sınırlama yoktur. Alanlardan katılımcı sayısının öncesinden bildirilmesi tatil kampımızın sağlıklı şekilde örgütlenilmesi için yararlı olacaktır.

Eğitim ve tatil kampımızda buluşmak üzere.

DEVRİMCİ DEMOKRATİK SENDİKAL BİRLİK

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu