Güncel

Evine 4 maaş giren Fahrettin Altun: Ekonomimiz her geçen gün güçlenerek yoluna devam etmektedir

Döviz ve altının rekor üstüne rekor kırdığı dönemde Altun yine 'dış mihrakları' suçlayarak ekonominin iyi olduğunu söyledi.

Altın ve dövizin her geçen gün rekor tazelediği günlerde AKP’lilerden akıllara ziyan açıklamalar gelmeye devam ediyor. Gün içerisinde, sosyal medyada Ekonomi Bakanı damat Berat Albayrak’ı savunmak için yoğun çaba sarf eden AKP’liler şimdi de sorunları ‘dış mihraklara’ bıraktılar. Bunlardan biri de evine devletten 4 maaş giren Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun oldu. Altun hem ekonominin güçlendiğini hem de dış mihraklar yüzünden zor günlerden geçildiğini söyledi. Kişisel sosyal medya hesabından açıklama yapan Altun şunları söylemeye çalıştı:

“Son dönemde, kur oyunları üzerinden doğrudan ekonomimizi hedef alan saldırıların kimler tarafından organize edildiği çok iyi bilinmektedir. Türkiye, salgın sürecinde yürütmüş olduğu başarılı sağlık ve ekonomi sistemiyle tüm dünyaya örnek olmuştur. Ekonomimiz her geçen gün güçlenerek yoluna devam etmektedir. Tüm ekonomik veriler, tablolar, grafikler ve rakamlar Türkiye’nin ekonomik gücünü dost düşman herkese göstermektedir.”

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu