Güncel

“Gazete değerlendirmesi bizi eğitecek bir araçtır”

Gazete değerlendirmesi bizim açımızdan çok güzel geçmektedir.

Oldukça verimli olan ve iki haftada bir yaptığımız gazete değerlendirme toplantılarında daha çok birikime sahip oluyoruz; hiç sıkılmadan ve her konuyla ilgili tartışma yürütebiliyoruz.

Her yoldaşa verilen doğal muhabirlik konulu görev ve dağılımlarını sorumlulukla yerine getirilmesi ve yoldaşların bu konuya çok duyarlı olduğunu göstermesi öne çıkmıştır.

Her yoldaşın iki hafta boyunca aldıkları konular üzerine araştırma ve bilgi toplaması yaparak işini ciddiye aldığını göstermiştir.

Kentsel dönüşüm, çeteleşme, yozlaşma, öğrenci sorunları, toplu taşıma araçlarına dair yazılan haberler bizim açımızdan çok olumlu geliştirici olmuştur.

Şimdiye bakarsak çok ciddi bir şekilde gazete değerlendirme toplantıları yapılmaktadır. Semtimizde gazete değerlendirme toplantıları geçmiş toplantılarımıza nazaran öğretici geliştirici ve daha verimli geçmektedir.

Gazete değerlendirme toplantılarına katılan yoldaşlara, görev ve sorumluluk verilmesi gerekir. Çünkü görev ve sorumluluk bizleri geliştirecek, eğitecek bir araçtır. Bu temellerde gazete değerlendirme toplantılarımız gitgide boyutlanarak bizleri ileriye taşıyacaktır.

 

Gülsuyu’ndan bir ÖG okuru

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu