Manşet

“Gazetenin önemi sandığımızdan da büyük”

Biz Gazi Özgür Gelecek gazetesi okurları olarak bir süredir mahallemizde gazete değerlendirme toplantıları yapıyoruz. Okurlarımızla bir araya geliyor, gazetedeki yazıları ve dağıtım sırasında yaşadıklarımızı konuşuyoruz.

Gazete değerlendirmeleri elbette bizler için çok önemli. Çünkü halka giderek, kendimizi anlatmamızdaki en önemli araçlardan biri gazetemizdir. Gazete değerlendirmesi yapmadığımız süreçlerde gazeteyi düzenli okumuyor, güncel konular üzerine tartışma zemini oluşturmuyor ve bunu kendimize görev olarak almıyorduk.

Ama gazete değerlendirmelerinden sonra tam tersi bir hal aldı bu durum. Gazeteyi tartışıp, tartıştırıp politik anlamda ilerlemeye başladık.

Sonuçta bizler biliyoruz ki burjuva-feodal medya bugün sistemle işbirliği içerisindedir. Bu kirlenmişliğin içerisinde gazetemiz en berrak biçimiyle kitlelere kendimizi, düşüncelerimizi yansıtan en kapsamlı aynadır.

Bu yüzden gazete değerlendirmeleri ve gazeteyi okumanın, okutmanın, tartışmanın değeri sandığımızdan da büyüktür. Bizler Gazi Mahallesi ÖG okurları olarak Özgür Gelecek’i sahipleniyoruz okuyoruz, okutuyoruz.

Ve çağrıda bulunuyoruz. Gazetemizi okuyalım, okutalım, abone olalım, abone bulalım. Çünkü bir gazetenin gücü hedef kitlesinin onu her bakımdan beslemesinden ve en önemlisi sahip çıkmasından gelir.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu