Güncel

Gazi’de şölen çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

11 Kasım’da gerçekleştireceğimiz “Umudu Tohumca Büyütüyoruz” şöleni kapsamında yürüttüğümüz çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Gazi Mahallesinde 27 Eylül günü  2. komisyon toplantımızı gerçekleştirdik. Pratik çalışmalara başladığımızı ve hızla devam ettiğini belirtik.

Toplantıya çeşitli öneriler geldi. Öneriler üzerinden çok yoğun bir tartışma yürüttük.

Ayrıca toplantıda; mahallelerde kitleyle birebir ilişkilenme noktasına vurgu yapılarak bu noktada ki çalışmaların ayağı örüldü. Öneri üzerinden Kurulan 2. geniş komisyonun haricinde birde  mahallelerde yerel  (Karayolları, Dersimliler mahallesi gibi ) komisyonların kurulması kararı alındı ve toplantı çalışmalarımızın hız kesmeden devam edeceğimizi belirterek son buldu.

Yaptığımız toplantılarda görüyoruz ki heyecanımız çok yüksek ve biz bu büyük heyecan ve umutla süreci örgütlüyoruz. Heyecanımızla beraber umudu Tohumca büyütüyoruz. İçimizde ki  umut ve heyecan; içimizde, kitlede, sokaklarda  çalışmalarımıza da yansıyor. Ve bu içimizde ki umutla yeşeren heyecan 11 Kasımda Sinan Erdem de yapacağımız “ umudu Tohumca büyütüyoruz” şöleniyle bütünleşecek.

Güçlü bir final yeni bir başlangıç“la bizde umudu tohumda büyütüyoruz.( Gazi  Partizan )

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu