Güncel

Kartal’da Kampanya Çalışmaları Devam Ediyor

İbrahim Kaypakkaya’nın katledilişinin 40.yılı vesilesiyle başlattığımız kampanyamızın çalışmaları Kartal’da hız kesmeden sürüyor.
21 Nisan günü Kartal Merkez, Karlıktepe ve Esentepe mahallerinde sesli ajitasyonlar eşliğinde gazete ve bildiri dağıtımımızı gerçekleştirdik. Sesli ajitasyonlarda halkı 1 Mayıs’ta Partizan saflarına davet ettik. Ayrıca birebir geliştirdiğimiz sohbetlerde kampanyamızın içeriğini anlatarak halkı; 1 Mayıs ve 18 Mayıs’a katılmaya çağırdık.
Yaptığımız sohbetlerde ağırlıklı olarak;’barış’ süreci, işçi ve emekçirin sorunları hakkında oldukça yoğun bir biçimde tartışma yürüttük. Yapılan sohbetler genel olarak oldukça verimli geçti.

Daha önce bu mahallelerde yaygın gazete dağıtımı, afiş, bildiri ve sesli ajitasyonlarla gerçekleştirdiğimiz çalışmaların yarattığı olumlu etki dünde kendini gözle görünür biçimde hissettirdi. Halktan aldığımız bu olumlu tepkiler bizler açısından da moral ve motivasyonumuzu güçlendirdi. Çalışmalarımız ilerleyen süreçte yoğun bir biçimde devam edecek.

KARTAL PARTİZAN


[widgetkit id=36]

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu