Güncel

İkitelli’den Merhaba…

11 Kasım’da Sinan Erdem Kapalı Spor Salonunda gerçekleşecek olan Umudu Tohumca Büyütüyoruz şölenimizin yaklaşması ile içimizde ki coşku ve heyecan kat kat artıyor. Artık teknik olarak son çalışmalarımızı tamamlıyoruz. 5 Kasım günü İkitelli’de semtimizde sökülen yırtılan afişlerimizi yeniledik.

6 Kasım Salı günü de Umudu Tohumca Büyütüyoruz şöleninde buluşalım yazılı bez pankartımızı Arena Park(AVM)karşısına ve İETT duraklarına ve Köy İçi üst geçidine astık. Daha sonra şölen günü stada kaldıracağımız otobüslerimizin kalkış yerini ve saatini yazılı olduğu ozalitlerimiz semtin merkezi yerlerine astık. Yaklaşık iki aydır süren çalışmalarımızın verimini şimdiden almaya başladık. Şölen sürecimiz boyunca bir çok yeni insanla tanışıp ilişkilerimizi  geliştirdik. Eski okurlarımızla sohbet etme imkanı yakaladık.

İkitelli’deki faaliyetlerimizin olumlu yönden gelişmesine, mücadelemizin  daha da güçlü boyutlara ulaşacağına şüphe duymuyoruz ve İkitelli başta olmak üzere birçok bölgedeki arkadaşlarımızın çalışmalarına ilerleyen günlerde ışık tutacağına yürekten inanıyoruz. 11 Kasım günü İkitelli’den güçlü bir ses ve yürekle Sinan Erdem’de olacağız.

Umudu Tohumca Büyüteceğiz…

(İkitelli’den bir Özgür Gelecek okuru)

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu