GüncelManşet

Ötekilerin Postası 9.kez kapatıldı!

H.Merkezi: Gezi İsyanı sonrasında özellikle paylaşımları ve yarattığı haber akışı ile dikkatleri üzerine çeken Ötekilerin Postası, Facebook tarafından 9.kez kapatıldı.

Daha önce de farklı gerekçelerle kapattırılan ÖtekilerinPostası’nın Facebook hesabı, bu seferki kapatmada ise gerekçe gösterilmedi.

Konu ile ilgili site editörleri yaptıkları yazılı açıklama da “Biz editörler hakkında “Halkı kin ve nefrete teşvik etmek” ve “Başbakan’a hakaret” gerekçesi ile de soruşturma açıldı. Davada adı geçen herkes için takipsizlik kararı verilirken bizler için verilmedi. Biz yılmadan, kararlılıkla yayınlarımıza devam ettik. Ve bizimle baş edemedikleri alan olan “sosyal medyada” aç-kapa mantığı ile didişmeye devam ediyorlar. Günde yüzbinlerce okuma oranlarına geldiğimiz an sayfa tekrar tekrar kapatılıyor. Kapatılır kapatılmaz da sahte syfalardan “itibar kaybetmemiz” için yayınlar yapılıyor açıkça bazı siyasi görüşler öne çıkarılarak toplumun diğer ötekilerinin tepki göstermesi hedefleniyor. Bu kurgu yaklaşık 2 senedir devam ediyor” ifadelerine yer verdi.

Ötekilerin Postası 10. Sayfasını açarak yayınına aşağıdaki linkten devam ediyor.

https://www.facebook.com/10.otekilerinpostasi

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu