Güncel

RedHack Soylu’yu hackledi: Tekme öyle değil, böyle atılır

H. Merkezi: RedHack, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sitesini hackledi, “Tekme öyle değil, böyle atılır” notunu bıraktı.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun resmi sitesini hackleyen RedHack, twitter hesabından şu şekilde duyuruda “Hazır tekme atma gündeme gelmişken, İçişleri bakanı Süleyman Soylu’nun “resmi” sitesine kısa bir uğradık” denildi.

RedHack, hacklediği sitede şu paylaşımı yaptı:

Zamanında Fetullahçı çetenin şakirtiydin. AKP’ye bolca küfür ediyordun, şimdi 1 numara AKP’li oldun. Ama biz en çok seni, bu dönekliklerle değil, Nuriye ve Semih’e yaptığın zulümle, OHAL ve KHK adı altında 100 binlerce insana yaptığın işkencelerle, Yüksel direnişçilerine, devrimci mahkumlara, Kürtlere, Alevilere, kadınlara, solculara yaptığın faşizmle hatırlayacağız! Devran dönecek ve sizler düzenin incir yaprağı olan uyduruk mahkemelerinde değil, HALK mahkemelerinde yargılanacaksınız. 2018 bunun için çalışacağız, söz veriyoruz!

 

“Söz verdiğimiz her şeyi yaptık. İnanmıyorsa Fetullaha, Berata, Egeoman’a, İdris’e Kadire Mutşu’ya veya Melih’e sor. Ne FETÖ, ne AKP ne de ABD ne de başka bir güç bu halkı sindiremeyecek, bu ülkenin devrimcileri biat etmeyecek. Bizi bekleyin! Yaşasın Nuriye ve Semih!.

RedHack’in eylemi ardından site erişime kapatıldı.

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu