Güncel

Sarıgazi’de Şölen Toplantısı!

Umudu Tohumca büyütüyoruz” şiarıyla gerçekleşecek olan şölen çalışmaları kapsamında Sarıgazi’de 23 Eylül Pazar günü kahvaltı ile başladığımız bir toplantısı gerçekleştirdik.

Toplantıda 40.yıl kampanyamızın yaklaşık 9 aydır çeşitli kampanya ve gündemlerle bugüne geldiğini ve 11 Kasım’daki şölenin bu kampanyayı taçlandıracağımız bir gün olduğunun önemine değindik. 11 Kasım şöleni için şu ana kadar teknik ve diğer çalışmaların merkezi olarak somutlaştığını bizlerin ise yerel ayağını örerek 11 Kasım gününü nasıl kitlesel ve nitelikli hale getireceğimiz üzerine konuştuk.

Sultanbeyli, Samandıra, Çekmeköy, Yenidoğan ve Sarıgazi’de yürütülecek gece çalışmalarının günlük plan yapılarak, kendimizi disipline ederek ve birlikte iş yapmayı geliştirerek başarıya ulaşacağını bu çalışmada kendimizi de ne kadar katarsak o denli gelişeceğimize değindik.

Çalışma yapacağımız alanlarda stantlar açılması, çeşitli etkinlikler yapılması, sesli ajitasyon, afiş- broşür dağıtımı ve ayrıca kitle çalışması yapılması kararını aldık. Ayrıca kitle faaliyeti yürüten, halkla direk temas kuran ve onları da bu faaliyete katmayı hedefleyen bir çalışma planı çıkarıp hemen pratiğe geçireceğiz

Bizim açımızdan “umudu tohumca büyütüyoruz” şiarı ile gerçekleşecek şölen kazanımlarımızın olduğu, daha örgütlü bir duruşu ve inisiyatifi geliştirmemizi ve kendine güvenimizi ön plana çıkaracak bir yerde duruyor. Tüm yoldaşların bu süreçte kendini geliştireceğine olan inancımızla başarılar diliyoruz. (Sarıgazi’den bir YDK’lı)

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu