Güncel

Sarıyer-Büyükdere, Tarabyaüstü ve Dağevleri’nde 11 Kasım çalışması

11 Kasım’da gerçekleşecek olan Umudu Tohumca Büyütüyoruz şöleni kapsamında çalışmalarımız devam ediyor.

28 Ekim günü Sarıyer-Büyükdere’de bir araya gelerek şölen broşürlerini dağıttık. Çalışmamızda ayrıca Suriye’deki gelişmeleri özetleyen ve bu politik sürece dair yaklaşımımızı anlatan bildirilerimizi de yaygın bir biçimde dağıtarak politik süreci de bu kitle çalışması kapsamında örmeye çalıştık.

Büyükdere’deki broşür dağıtımlarımızın ardından çalışmamızı Tarabyaüstü’nde devam ettirdik. Bayram nedeniyle birçok esnafın kapalı olmasından kaynaklı tabiri caizse” İnsan avına çıkarak” hiçbir bireyi kaçırmadan 11 Kasım’ı ve Suriye’deki gelişmeleri anlatmaya çalıştık. Oldukça coşkulu ve eğlenceli geçen çalışmamızı Dağevleri’nde devam ettirdik. Burada evlerin kapılarını tek tek çalarak gazetemiz Özgür geleceği,11 Kasım broşürlerini ve Suriye bildirilerini mahalle halkına ulaştırdık. Kapılarını çaldığımız ailelerin bizleri sıcak karşılaması, evlerine davet etmesi ve bu tür durumlarla sık sık karşılaşmamız bu bölgede çalışmalara ağırlık vermemiz gerektiğini bizlere gösterdi. Daha önce Kars Mahallesi’ne gittiğimizde de aynı sıcaklıkla karşılaşmıştık.

29 Ekim günü ise Sarıyer’de stant açarak çalışmalarımıza devam edeceğiz. Ayrıca bölgede tekrar yaygın afiş çalışması yaparak 11 Kasım’a çağrı araçlarımızı daha görünür kılacağız.

RESİM GALERİSİ İÇİN TIKLAYINIZ: http://www.ozgurgelecek.net/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=34&Itemid=24

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu