Güncel

Sincan f tipinde görüşçüler “sakıncalı”….

Saldırıların hiç azalmadığı ülkemiz hapishanelerinde her geçen gün yeni bir hukuksuzlukla karşı karşıya geliyoruz….kitap yasakları ,verilemeyen yayınlar,iletişim yasakları görüş cezaları….

Bunlar f tiplerinde tutsakalara verilmesine artık alıştığımız türden saldırılar…ama artık bununla yetinmeyen sincan 1 no’lu f tipi hapishanesi ziyarete gelen görüşçülerede cezalar vermeye başladı. son süreçte sudan bahanelerleziyarete gelen aile ve arkadaş görüşçülerine kınama, 1 aydan 3 aya görüşten men cezaları verilirken bunları artık az bulmuş olmalı ki ziyaretçilerin haberi olmadan onları görüşten silmeye başladı.

Ziyaretçilerin yargılandıklar davaların olduğu bu gerekçeyle “SAKINCALI” oldukları iddiasıyla görüşten men edildiler. geçen hafta uygulamaya başladıklarını öğrendiğimiz bu uygulama da bu hafta açık görüş için ziyerete gelen ziyeretçilere uygulandı. Tahir Laçin’in ziyaretçisi Gökçe Otlu, Serkan Onur Yılmaz’ın ziyaretçisi Bayram Şahin, Cihan Karaçöl’ün ziyaretçileri Serkan Akkuş ve Cenan Altun bu saldıradan nasibini alan isimler oldu. idarenin bu saldırıya devam edeceğini inceledikleri çok isim olduğu öğrenildi…(Ankara’dan bir Ö-G okuru)

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu