GüncelManşet

“Yozlaşmaya, çeteleşmeye, uyuşturucuya ve rantsal dönüşüme karşı halk pikniğinde buluşuyoruz”

 

 “Yozlaşmaya, çeteleşmeye, uyuşturucuya ve  rantsal dönüşüme karşı halk pikniğinde buluşuyoruz” şiarıyla Gülensu–Gülsuyu Güzelleştirme Derneği olarak örgütlediğimiz pikniğe tüm emekçi halkımızı çağırıyoruz.

Gülensu-Gülsuyu ,Maltepe merkez  ve çevre mahallelerde yapılan çağrılarla halkımızın ve özelliklede gençliğin yapılacak olan bu pikniği geniş katılım sağlaması yönünde sıkı bir çalışma yapılmaktadır. Gençliğin 2 liralık ‘bonzai’ adı verilen sentetik uyuşturucu ile birer birer ölmesi ve mahallelerin egemenler tarafından yozlaştırılarak, devlet destekli çete saldırılarıyla emekçi ve devrimci kültürüne ve örgütlülüğüne yönelik, yapılmak istenilen bu saldırılara karşı mahallemizin ve mahallelerin daha fazla bir arada olduğu örgütlülüğünün bugün daha da güçlü olması gerekmektedir.

Yapacağımız bu etkinliğin bizler için ivedilikle önemi bulunmaktadır.  Devrimci emekçilerin yaşadığı mahallelerde bir tane daha gencin uyuşturucu bataklığına düşürülmemesi için toplumun duyarlılaştırılması gerekmektedir. Bizlerde bu doğrultularda “Yozlaşmaya, çeteleşmeye, uyuşturucuya ve  rantsal dönüşüme karşı halk pikniğinde buluşuyoruz” şiarıyla tüm emekçi halkımızı bu etkinliğe çağırıyoruz.

 Tarih:     13 Temmuz Pazar  

Saat:     10.00

 Yer:       Gülensu Son Durak  Piknik Alanı

 Program: Erdal Bayrakoğlu

               Grup İsyan Ateşi

               Davul- zurna

                                                                              Gülensu Gülsuyu Güzelleştirme Derneği

 

Daha fazla göster

İlgili Makaleler

Diğer içerik
Kapalı
Başa dön tuşu